Приватний дитячий садок - ясла
Приватний дитячий садок-ясла


1. ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ
Затишний район міста Києва на Позняках, по вул. А. Ахматової, 5 (біля універсама "Позняки" (Дарницький район).
Приміщення загальною площею 120 кв.м розділене на п'ять кімнат з  великим залом.
Розташоване на першому поверсі житлового дома з окремим входом з двору, власним огородженим та облаштованим дитячим ігровим майданчиком.
2. КОМФОРТНІ ПРИМІЩЕННЯ
В нашому дитячому садочку пять окремих кімнат з великим залом, обладнаних для зручного перебування Вашіх діток. Великий вибір яскравих дидактичних посібників і матеріалів для всебічного навчання та творчого розвитку малят. Ігрова зона й кабінети для занятть обладнані всілякими матеріалами та наборами для розвитку, навчання та ігор.  Спальня зі зручними дитячими ліжечками, облаштований санвузол та душова кімната, кухня з різноманітними приладами для приготування смачної й здорової їжі.
Приміщення облаштовані приладами для очищення і кварцевання повітря. Волге прибирання всіх поверхонь та іграшок  в садочку проводиться щодня, а з використанням безпечних дезінфікуючіх та антибактеріальних засобів - не меньш ніж 2 рази на тиждень.
3. БЕЗПЕКА
Якщо Ви бажаєте спостерігати за Вашими дітьми в період перебувания в нашому дитячому садочку - ми надамо Вам програми для онлайн-відеоспостереження та інструкції, як встановити їх на мобільний пристрій.
4. ОСВІТА ТА ТВОРЧІСТЬ
Приватний дитячий садок "BABY SMILE" пропонує для дітей заняття по розвитку мови та письма, заняття з математики й логіки, заняття з англійскої мови, художньої літератури, навколишнього світу, заняття образотворчим мистецтвом та музикою.
Також пропонуємо додаткові заняття: хореографією, гімнастикою, театром і акторською майстерністю,    
заняття з логопедом та дитячим психологом.

5. ХАРЧУВАННЯ
Збалансоване 5-ти разовое харчування. Меню складається відповідно до рекомендацій дитячого лікаря-диєтолога. Наш кухар щоденно готує зі свіжих продуктів, використовуючи охолоджені рибу та м'ясо, свіжі овочі та фрукти. Продукція закуповується в мережевих супермаркетах Києва, де обов'язково перевіряються сертифікати виробників та строки придатності продукції.  Всі страви готує кухар на поточний день на власній кухні приватного саду.  До харчування Вашої дитини ми застосуємо індивідуальний підхід й будемо точно дотримуватися рекомендованої дієти.    
6. ПЕДАГОГИ
В групах до 10 дітей працюють кваліфіковані фахівці з вищою освітою та високим рівнем відповідальності. Наші вчителі та вихователі мають медичні санітарні книги та допуск до роботи з дітьми.
 
Copyright (c) 2013 Baby Smile.